АРІЯ МОТОРС
Вер 20

Нові BMW R 1250 GS і R 1250 RT.

На протязі більш ніж 35 років за характерною потужною і надійною тягою в моделях BMW Motorrad GS і RT – як на невеликих поїздах, так і в тривалих подорожах на великі відстані – відповідав оппозитний двигун з двома циліндрами. Більше 25 років BMW Motorrad використовує в цих двигунах чотириклапанні головки у поєднанні з електронною системою вприскування палива та каталітичного нейтралізатора для забезпечення максимальних показників потужності та ефективності.
На протязі більш ніж 35 років за характерною потужною і надійною тягою в моделях BMW Motorrad GS і RT – як на невеликих поїздах, так і в тривалих подорожах на великі відстані – відповідав оппозитний двигун з двома циліндрами. Уже більше 25 років BMW Motorrad використовує в цих двигунах чотириклапанні головки циліндрів у поєднанні з електронною системою вприскування палива та каталітичного нейтралізатора для забезпечення максимальних показників потужності, кругообігу моменту, ефективності та екологічності.

Удосконалений опозиційний двигун із технологією BMW ShiftCam, що дозволяє регулювати підйом і тривалість відкриття впускних клапанів.

Завдяки значно вдосконаленому оптичному двигуну нові BMW R 1250 GS і R 1250 RT досягають абсолютно нового рівня потужності та крутильного моменту, плавності ходу та збалансованості, особливо на низьких оборотах двигуна. Більш того, новий двигун забезпечує менший витрата палива, виробляє менше вроджених вибросів, а також відрізняється особливо приємним звуком роботи. Вперше в серійному виробництві двигунів BMW Motorrad використана технологія BMW ShiftCam, що дозволяє регулювати підйом і тривалість відкриття впускних клапанів. Крім того, распредвалы відкривають впускні клапани асинхронно, що призводить до посилення струму повітря на вході і гарантує краще змішування і спалення. Інші технічні зміни в двигуні включають привід распредвала зубчатой ​​цепью (раніше була роликова), оптимізація подачі масла, два форсунки на циліндр і нова вихлопну систему.

Два режима водіння вже в стандартній комплектації: ASC і Hill Start Control.

У стандартному комплектації доступні два режими водіння для максимальної адаптації мотоцикла до індивідуальних переваг водія. Система ASC забезпечує високий рівень безпеки завдяки максимальної тяги при будь-яких умовах. В стандартне оснащення BMW R 1250 GS і R 1250 RT також входить система допомоги при старті на підйом Hill Start Control.

Додаткові режими водіння, антиблокіровочная і антипробуксовочная системи, а також новий асистент гальмування, доступні як варіанти.

В якості опції доступна функція «Режими водіння Pro» з додатковим режимом водіння Dynamic і антипробуксовочная система. Для BMW R 1250 GS також доступні режими водіння Dynamic Pro, Enduro та Enduro Pro. Антипробуксовочная система дозволяє прискорити ще ефективніше і безпечно навіть у поворотах. Антиблокировочная система ABS Pro (входить в состав опции «Режимы вождения Pro» в R 1250 GS и доступна уже в стандартном комплектации на R 1250

РТ) забезпечує ще більшу безпеку при гальмуванні, в тому числі в поворотах. Новий асистент гальмування DBC підвищує безпеку при гальмуванні, особливо в екстрених ситуаціях, дозволяючи виключити непреднамеренне підвищення оборотів двигуна. Вміщуючись у керуванні двигуном, він зменшує крутний момент під час гальмування, щоб в повній мірі використовувати ефективність гальмування заднього колеса. Це зберігає стабільність мотоцикла і скорочує гальмівну дорогу.

Электронная подвеска Dynamic ESA “Next Generation” з повністю автоматичною компенсацією навантаження тепер доступна і для R 1250 RT.

Оптична підвіска BMW Motorrad Dynamic ESA “Next Generation” забезпечує автоматичне регулювання демпфірування залежно від дорожньої ситуації та дії водія, а також дозволяє зберегти оптимальну геометрію мотоцикла, компенсуючи додатковою навантаженням. Система дозволяє добитися оптимального балансу між комфортом та керованістю мотоцикла. Тепер вона також доступна для BMW R 1250 RT.

Светодиодная фара головного світла для R 1250 GS в якості стандартного оснащення. Світлодіодні денні ходові окуляри доступні як опції для обох моделей.

Новий R 1250 GS тепер оснащений світлодіодною фарою головного світла. Светодиодные дневные ходовые огни доступны в качестве дополнительного оборудования как для R 1250 GS, так и для R 1250 RT (в базовой версии галогеновые лампы).

З’єднання: мультифункціональна приладна панель із 6,5-дюймовим кольоровим TFT-дисплеєм і численними функціями в стандартному комплектації R 1250 GS.

Новий R 1250 GS тепер обладнаться мультимедійною системою підключення, що включає в себе 6,5-дюймову кольорову TFT-дисплей, вже в базовій версії. Теперь водій може отримати швидкий і зручний доступ до функцій мультимедійної системи за допомогою звичайного мультиконтролера BMW Motorrad.

R 1250 RT обладнаться 5,7-дюймовим кольоровим TFT-дисплеєм, а також аналоговими спідометрами і тахометром.

Функція інтелектуального екстренного виклику в якості заводської опції.

Опціональна функція інтелектуального екстренного виклику забезпечує оперативний виклик екстренних служб у разі ДТП або іншої непередбаченої ситуації, піддаючи небезпеки життя та здоров’ю водія мотоцикла. Як і раніше, ця функція доступна для обох моделей.

BMW Motorrad Spezial – високоякісні опції кастомізації мотоциклу доступні як додаткове обладнання.

BMW Motorrad Spezial пропонує набір класичних кастомайзингових елементів, доступних у якості опціонального обладнання. При розробці цих деталей основна увага приділялася їх гармонійній інтеграції в стилістику мотоцикла, а також якості використовуваних матеріалів та їх ручної обробки.

Для нових R 1250 GS і R 1250 RT доступні набори Заготівлі Пакети Option 719 Classic і HP. BMW R 1250 RT може бути додатково оснащений колесними дисками Option 719 Classic або Sport, ексклюзивним сидінням та викрашено одним з двох особливих відтінків Spezial.

Спортивная вихлопная система HP також доступна як опція для обох новинок.

Нові привабливі кольори та стилістичні рішення.

Новий R 1250 GS відкрито демонструє свої туристичні та позашляхові можливості в двох варіантах виконання. Новий R 1250 RT реалізує зображення ексклюзивного туристичного мотоцикла за допомогою одного базового кольору, двох стильових варіантів виконання та двох варіантних відтінків Option 719 Spezial.

Ключові особливості нового BMW R 1250 GS і R 1250 RT:

• Доработанный оппозитный движок з технологією BMW ShiftCam, що дозволяє регулювати підйом і тривалість відкриття впускних клапанів.

• Ще більша потужність у всьому діапазоні оборотів, оптимізоване споживання палива та зменшення викидів шкідливих речовин, більш плавний і збалансований рух.

• Більша максимальна потужність і крутний момент: 136 л.с. при 7 750 об / мін і 143 Нм при 6 250 об / хв (раніше: 125 л.с. при 7 750 об / мин і 125 Нм при 6 500 об / мін)).

• Робочий об’єм збільшено до 1 254 см³ (раніше: 1 170 см³).

• Асинхронне відкриття впускних клапанів для оптимізації перепаду повітря на впуске, змішування і спалення.

• Привід розподільної вали з допомогою зубчастої цепи (раніше була роликова ланцюг).

• Оптимізована подача масла і охолодження днища поршня.

• Система датчиків детонації для розширення туристичних можливостей (здатність функціонувати на бензині низького якості).

• Блок керування двигуном BMS-O останнього покоління, двійні форсунки для кращого змішування.

• Нова випускна система.

• Новий передній спілер для R 1250 RT.

• Два режима водіння, ASC і Hill Start Control в якості базового оснащення.

• Режими водіння Pro, включаючи DTC Dynamic Traction Control, ABS Pro (стандартне обладнання для R 1250 RT), Hill Start Control Pro та динамічний гальмівний асистент DBC, доступні як заводська опція.

• Электронная подвеска Dynamic ESA “Next Generation” з повністю автоматичною компенсацією нагрузки.

• Регулируемая висота сиденья (виключення: виконання HP для R 1250 GS), великий вибір сидінь різної висоти, доступні як опції.

• Светодиодная фара головного світла для R 1250 GS в базовій версії, світлодіодні денні ходові огни доступні для обох моделей в якості додаткового обладнання.

• З’єднання: мультифункціональна приладна панель із 6,5-дюймовим кольоровим TFT-дисплеєм і численними функціями в стандартному комплектації R 1250 GS.

• Функція інтелектуального екстренного виклику в якості заводської опції.

• BMW Motorrad Spezial – варіанти кастомізації мотоциклів доступні в якості додаткового оснащення.

• Розширений вибір оптимального обладнання та оригінальних аксесуарів BMW Motorrad.