АРІЯ МОТОРС

F 850 GS

Дух пригод у нього в крові.

Життя сповнене випробувань. Там, де інші здаються, ви кидаєте виклик труднощам. Ви не просто долаєте межі можливого – ви розширюєте їх. Дух живе в кожній вашій клітині. На F 850 ​​GS ви з легкістю будете підкорювати бездоріжжя завдяки 21-дюймовому передньому колесу. Важливо лише, що Ваш характер постійно спонукає вас рухатися вперед, адже відстані на F 850 ​​GS не мають значення. Завдяки приладової панелі Connectivity ви завжди маєте доступ до навігації, телефону, мультимедіа та інформації про стан мотоцикла. Чітка і лаконічна інформація виводиться на 6,5-дюймовому TFT-дисплеї – ознайомлення з нею практично не віднімає часу. Ніщо не завадить Вашому підкоренню незвіданих горизонтів.

Оберіть свій стиль.

Завдяки стилю Exclusive F 850 ​​GS в кольорі Pollux metallic matt привертає до свого елегантного вигляду погляд кожного. Стиль Rallye з кольорами Light white, Racing Red і Lupin blue metallic дозволяє вам надати своєму байку ще більше спортивності. Або ж ви можете вибрати F 850 ​​GS в базовому кольорі Racing Red, який буде мати гарний вигляд як в місті, так і серед непролазних джунглів.

Ще більше GS.

Лінії F 850 ​​GS всім своїм видом показують сильний характер цього байка. Його дизайн виконаний так, що пригодницький дух можна буквально відчути в кожній деталі і в кожному гвинтику, а всі його вигини просто кричать про це. Від задньої частини до паливного бака спереду і типових для GS фар – все це не просто красиво, але і пристосоване до важких умов бездоріжжя.

Сила відкриттів.

Жага відкриттів спонукає Вас на нові пригоди? Двоциліндровий рядний двигун потужністю 95 к.с. підтримає вас в цьому прагненні, адже його високооборотний характер і впевнена тяга на низах підкреслює суть F 850 ​​GS. Потужний звук, невелика витрата палива і висока віддача не перестануть Вас вражати. Відкрийте для себе незвідане за кермом F 850 ​​GS!

Це ваша стихія.

Відкиньте непотрібні думки і повністю віддайте себе дорозі. На F 850 ​​GS ви майже інстинктивно входите в повороти, переключаєте передачі і гальмуєте завдяки неповторному управлінню цього байка. Ви знаєте, що це – ваша стихія! Ви з задоволенням рухаєтеся назустріч до пригод. Традиційна для GS ергономіка – продумана до кожної дрібниці, – заряджає вас впевненістю і духом починань.

Задоволення від комфортної їзди.

F 850 ​​GS підходить для всіх: його легко адаптувати до своїх потреб мотоциклістів завдяки великому вибору сидінь різної висоти. На вибір пропонується також низьке двомісне сидіння і комфортне сидіння. І при бажанні підвіску мотоциклу також можна зробити нижче.

Стиль Rallye.

Вам подобаються спортивні мотоцикли і азартна їзда по бездоріжжю? Стиль Rallye відкриє для Вас ще більше енергійності під час керування F 850 ​​GS. Він вражає своїми ралійними рисами характеру в деталях, золотими анодованими дисками, чорно-червоним сидінням, накладками для захисту рук, а також ексклюзивними кольорами Light white, Racing Red і Lupin blue.

Двигун

Тип конструкції Двоциліндровий рядний двигун з рідинним охолодженням. Два розподільних вали з верхнім розташуванням (DOHC)
Діаметр циліндра / хід поршня 82 мм x 75,6 мм
Робочий об’єм 798 куб. см
Номінальна потужність 63 кВт (85 к.с.) при 7,500 об/хв (з можливістю зниження потужності до 35 кВт (48 к.с.) при 7,000 об/хв)
Макс. крутний момент 83 Н•м при 5,750 об/хв (з можливістю зниження потужності до 63 Н•м при 6,000 об/хв)
Степінь стискання 12.0 : 1
Тип сумішоутворення / система управління двигуна Електронне впорскування в колектор, цифрове управління двигуном BMS-K+
Очистка ОГ Триступеневий нейтралізатор з функцією регулювання складу ОГ, стандарт Євро-3

Запас хода / розхід

Максимальна швидкість Близько 200 км / год
Витрата на 100 кілометрів при постійному темпі 90 км / год 3,8 л
Витрата на 100 кілометрів при постійному темпі 120 км / год 5,2 л
Тип палива Неетильований бензин з дослідним октановим числом 95. Опціонально: можлива експлуатація на бензині з октановим числом 91

Електрика

Генератор Трифазний генератор змінного струму 400 Вт
АКБ 12 В / 12 А • год акумулятор, який не потребує обслуговування

Передача тяги

Зчеплення Багатодискове зчеплення з механічним приводом в масляній ванні
Коробка передач Шестиступенева з кулачковими муфтами, інтегрована в двигун
Привід Ланцюговий привід з демпфером в ступиці заднього колеса

Ходова частина / гальма

Рама Сталева трубчаста рама з несучим двигуном
Підвіска переднього колеса Перевернута телескопічна вилка Ø 45 мм
Підвіска заднього колеса Литий подвійний маятник з алюмінієвого сплаву, моноамортизатор, регулювання: відбій, преднатяг
Хід підвіски спереду / ззаду 230 мм / 215 мм
База 1578 мм
Виліт передньої вилки 117 мм
Кут нахилу вилки 64°
Колеса Спицове колеса
Розмір переднього диска 2.15 x 21″
Розмір заднього диска 4.25 x 17″
Передня шина 90/90 – 21 54V
Задня шина 150/70 – 17 69V
Передні гальма Подвійні дискові з гідравлічним приводом, діаметр 300 мм, двохпоршневими плаваючий супорт, ABS
Задні гальма Поодинокі дискові з гідравлічним приводом, діаметр 265 мм, однопоршневими плаваючий супорт, ABS
ABS Стандарт

Габарити / маса

Довжина 2320 мм
Ширина (по дзеркалах) 945 мм
Висота (без дзеркал) 1350 мм
Висота по сідлу в порожньому стані 880 мм (низьке сидіння: 850 мм, занижена підвіска: 820 мм, сидіння Ралі: 920 мм, комфортне сидіння: 895 мм)
Довжина по внутрішньому шву штанів в порожньому стані 1930 мм (низьке сидіння: 1880 мм, занижена підвіска: 1820 мм, сидіння Ралі: 1990 мм, комфортне сидіння: 1960 мм)
Споряджена маса з повним баком 1) 214 кг
Суха маса 2) 191 кг
Максимально допустим маса 443 кг
Додаткове навантаження (в стандартній комплектації) 229 кг
Корисний об’єм паливного бака 16 л
З цього резервний об’єм Близько 4 л

Всі габарити вимірюються в порожньому стані за нормами DIN
1) Всі вимірювання виробляються відповідно до директиви 93/93 / EWG з усіма експлуатаційними рідинами та матеріалами, із заправленим на 90 відсотків корисним об’ємом паливного бака
2) Маса в порожньому стані без експлуатаційних рідин та матеріалів

КОНФІГУРАТОР