АРІЯ МОТОРС
Лют 14

Нові BMW F 900 R і F 900 XR

BMW F 900 R: динамічний родстер для чистого задоволення від їзди. BMW F 900 XR: справжній XR для середнього класу.

Ключові особливості нових BMW F 900 R і F 900 XR

 • Доопрацьований рядний двоциліндровий двигун зі збільшеним на 42 см3 робочим об’ємом.

• Ще більше потужності у всьому діапазоні оборотів, оптимізоване споживання палива і зменшені викиди шкідливих речовин, плавний і збалансований хід.

• Більше максимальна потужність і крутний момент: 77 кВт (105 к.с.) при 8 500 об / хв і 92 Н × м при 6 500 об / хв. У робочому діапазоні від 4 500 до 8 500 об / хв крутний момент становить понад 87 Н × м.

• Два вали що балансують (по одному спереду і ззаду від колінчастого валу) забезпечують значне зниження вібрації.

• Система змащування з сухим картером, що виключає утворення піни олії.

• Нова система управління гальмівним моментом двигуна (MSR) та Shift Assistant Pro в якості заводських опцій.

• Хід передньої / задньої підвіски 135 мм / 142 мм (F 900 R) і 170 мм / 172 мм (F 900 XR).

• Електронна підвіска Dynamic ESA, доступна в якості заводської опції.

• Світлодіодна фара головного світла і світлодіодні денні ходові вогні доступні для обох моделей вже в базовій версії. Система адаптивного освітлення поворотів – в якості додаткового обладнання.

• Connectivity: багатофункціональна приладова панель з 6,5-дюймовим кольоровим TFT-дисплеєм і численними функціями в стандартній комплектації.

• Функція інтелектуального екстреного виклику в якості заводської опції.

• Система безключового доступу Keyless Ride як заводський опції.

• Розширений вибір опціонального обладнання та оригінальних аксесуарів BMW Motorrad.

Вдосконалений двоциліндровий двигун з збільшеними робочим об’ємом, потужністю і крутним моментом.

У нових F 900 R і F 900 XR встановлюється вдосконалена версія двоциліндрового рядного двигуна потужністю 70 кВт (95 к.с.), вперше представленого в 2018 році з F 850 ​​GS, і забезпечує ще більш потужну тягу. Основним завданням при модифікації було значне збільшення потужності до 77 кВт (105 к.с.) при 8 500 об / хв. При збільшенні максимального крутного моменту до 92 Н × м інженерам вдалося також отримати більш пологу криву крутного моменту у всьому діапазоні швидкостей.

Збільшення продуктивності і рівніший крутний момент були досягнуті головним чином за рахунок збільшення робочого обсягу до 895 см3 (раніше 853 см3) за рахунок збільшення діаметра циліндра на 2 мм – до 86 мм – при ході поршня 77 мм. Крім того, головки циліндрів були додатково оброблені і використовувалися нові ковані поршні (раніше встановлювалися литі поршні).

Нова система управління гальмівним моментом двигуна (MSR) та Shift Assistant Pro в якості заводських опцій.

На додаток до зчепленню нові F 900 R і F 900 XR можуть бути оснащені системою управління гальмівним моментом двигуна (MSR). Система MSR запобігає пробуксовуванню заднього колеса, що виникає в результаті різкого закриття дросельної заслінки або при зниженні передачі. Муфта прослизає зчеплення розмикається при перевищенні порога зворотного крутного моменту. Однак якщо межа зчеплення шини виявляється нижче цього порога, наприклад при русі по мокрій дорозі, водій може втратити контроль над мотоциклом в результаті ковзання задньої частини мотоцикла. Завдяки MSR нові F 900 R і F 900 XR виявляють цю небезпеку на ранній стадії. При найменших ознаках втрати надійного зачеплення між шиною і поверхнею дороги дросельні заслінки миттєво відкриваються настільки, щоб забезпечити компенсацію гальмівного моменту двигуна і зберегти надійне зачеплення колеса з дорогою. Це забезпечує підвищення безпеки водіння, особливо на слизьких дорогах.

Потужні світлодіодні фари в базовій комплектації. А система освітлення поворотів Adaptive Cornering Light вперше встановлюється на мотоциклах середнього класу як заводський опції.

Система адаптивного освітлення поворотів забезпечує додаткову безпеку при їзді в темний час доби. У головну оптику встановлюються додаткові LED-модулі з відбивачами, які активуються при нахилі мотоцикла. Модулі освітлення поворотів включаються автоматично при досягненні кута нахилу більше 7 ° (F 900 R) або 10 ° (F 900 XR) і при русі зі швидкістю більше 10 км / ч.

Connectivity: багатофункціональна приладова панель з 6,5-дюймовим кольоровим TFT-дисплеєм і численними функціями в стандартній комплектації.

Всі нові F 900 R і F 900 XR оснащуються мультимедійною системою Connectivity, що включає 6,5-дюймовий кольоровий TFT-дисплей, вже в базовій версії. Тепер водій може отримати швидкий і зручний доступ до функцій мультимедійної системи за допомогою звичного мультіконтроллером BMW Motorrad.

Keyless Ride – зручна функція безключового управління, доступна в якості заводської опції. Включення / вимикання запалювання, управління замком пробки паливного бака і рульової колонки здійснюється за допомогою транспондера. Тепер немає необхідності діставати ключ з кишені.