loader
Меню

Основні моменти 2020 року.

Дізнайтеся, що вас чекає тут.

Цікавість навряд чи можна задовольнити. Ви хочете дізнатися, що може запропонувати вам новий рік? Тоді ви потрапили в потрібне місце. У нас є багато цікавих моментів для вболівальників і водіїв. Будь то нові продукти з асортименту BMW Motorrad або насичені події. Погляньте на 2020 рік, і ми покажемо вам найцікавіші, і нові продукти для мотоциклів.

#NEVERSTOPCHALLENGING

#NeverStopChallenging – це стиль життя водіїв, які не хочуть більше розрізняти частоту пульсу і крутний момент. Водії, які не бояться спортивних змагань, так як вони завжди вимагають трохи більше, також і від своєї машини.

Новий BMW S 1000 XR.

З нетерпінням чекаємо S 1000 XR. Він безкомпромісно поєднує в собі спортивність і продуктивність на далеких дистанціях. Так що, в поворотах весело протягом декількох днів.

S 1000 XR

Найвища продуктивність з костюмом ProRace.

Гоночний костюм для всіх, хто хоче задовольнити свої високі спортивні вимоги. Цілісний елемент зі шкіри наппа пропонує вам оптимальне захисне спорядження завдяки захисним пристосуванням. У той же час, форма по тілу забезпечує комфорт.

Для тих, хто любить це ще більш індивідуально, є можливість особистої конфігурації з ProRace Made-To-Measure.

Новий BMW F 900 XR.

BMW F 900 XR поєднує в собі спортивність і дальні характеристики з ідеальною придатністю для повсякденного використання. Їх дизайн типовий для XR: агресивний і повністю орієнтований на пряму тягу.

Типова ергономіка XR дозволяє водію сидіти в розслабленому вертикальному положенні і отримувати задоволення в далеких поїздках. Завдяки обширному обладнанню, ви так само добре екіпіровані як для коротких поїздок, так і для поїздок в місті.

F 900 XR

Костюм XRide і XRide Pro – для кращого водіння.

Це обладнання забезпечує задоволення від водіння в ваших спортивних поїздках на далекі відстані. На додаток до спортивного дизайну, основним компонентом костюма є ергономічна концепція, яка встановлює новий стандарт комфорту на відстані.

Оброблена шкіра має високу стійкість до розриву і стирання, що забезпечує високий рівень комфорту при носінні, і оптимальний запобіжник для ідеального водіння.

Новий BMW F 900 R.

Ось як повинен виглядати динамічний родстер: туристичний і потужний, завжди шукаючий наступну задачу. F 900 R точно і прямо реагує на ваші команди водіння. Таким чином, ваші думки перетворюються в задоволення від водіння за долі секунди.

F 900 R

BMW Motorrad Vision DC Родстер.

Родстер Vision DC поєднує в собі культовий дизайн з вимогами, що пред'являються до електроприводу.

Високий крутний момент при запуску забезпечує захоплююче прискорення. Це величезний розвиток влади створює абсолютно новий досвід динамізму, і дозволяє нам поглянути на нього.

Це майбутнє мотоциклетного спорту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

#SOULFUEL

Руки, повні бруду і масла, серце повне пристрасті і уяви: наш R nineT викликав ентузіазм настроювачів у всьому світі. Наші концептуальні велосипеди також слідують цьому заклику. Не тільки мотоцикли живлять наші душі, нас надихає правильне спорядження для гонщиків.

Вічний стиль з колекцією Heritage.

Тепер ви можете відчути пристрасть до легенд з відповідним одягом для мотоцикла. Всі частини колекції Heritage віддають данину легенді, яка характеризується свободою і позачасовістю, функціональністю і естетичністю. Читайте тут, що робить устаткування таким особливим.

ДО КОЛЕКЦІЇ HERITAGE

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАШІ ЗАХОДИ

Втілення пригод: Int. GS Trophy.

Водії GS стикаються з Int. GS Trophy, де багато нових випробувань. Сьоме видання Трофея проходить в Новій Зеландії в лютому і обіцяє чистий трепет. Захоплюючий дух пейзажу з ідеальним ландшафтом, GS пропонує учасникам нові виклики і обіцяє унікальний командний досвід.

Слідкуйте за тим, як 18 країнових команд і міжнародна команда жінок досліджують райони, які раніше досягли лише кілька гонщиків.

Дні, повні ентузіазму: Дні BMW Motorrad.

На початку липня легендарні BMW Motorrad Days почнуть свій 19-й тур у підніжжя Цугшпітце. Більше 40 000 відвідувачів здійснюють паломництво в Гарміш-Партенкірхен, коли протягом трьох днів все обертається навколо мотоцикла. На додаток до багатьох нових продуктів, трюкам, зіркам автоспорту і рекламним акціям, ви можете розраховувати на бурхливу атмосферу вечірки і альпійську панораму.

Конкорс д'Елеганза Вілла д'Есте

Самий ексклюзивний конкурс краси для двох і чотириколісних транспортних засобів. Будьте там, коли на озері Комо знову можна буде побачити рідкісних стариків і красунь, зі світу мотоциклів і автомобілів. І можливість поборотися за бажані перші місця.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.