loader
Меню

Перевірка на технічні акції

Бути впевненим у кожній деталі

Компанія BMW прагне до того, щоб власник мотоцикла або скутера BMW був упевнений в кожній деталі. Якщо в рамках постійно виконуваного на BMW контролю якості продукції виявляється, що на конкретному мотоциклі встановлена ​​деталь або програмне забезпечення, можливо, не відповідають високим стандартам якості BMW, то компанія випускає технічну акцію або відкличну кампанію.

При наявності технічної акції для вашого мотоцикла ви можете звернутися для безкоштовного проведення заходу щодо усунення невідповідності.

Для того щоб перевірити наявність технічної акції на Вашому мотоциклі, введіть останні сім символів VIN-номера Вашого мотоцикла, і наші фахівці перевірять наявність відкритих технічних акцій і відкличні кампаній.

Звернення:
Справжнім я надаю Арія Моторс право використовувати, коригувати, відтворювати або передавати мої особисті дані з метою запрошення на заходи, а так само в маркетингових, дослідних і статистичних цілях партнерам або компаніям, що є частиною концерну BMW Group. Я поінформований, що мої особисті дані будуть використані відповідно до загальноприйнятих правил захисту конфіденційності даних.
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.